תאונות דרכים – ביטול כתב אישום

כל החדשות והעדכונים

חברת עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן-שחר, מלכה ושות' 
אנו עושים את המיטב לעדכן אתכם במידע המשפטי הטוב ביותר.

תאונת דרכים

אין ספק שתאונת דרכים היא אף פעם לא חוויה חיובית. גם במקרים בהם האירוע מסתכם בנזקים לרכוש בלבד וללא נפגעים בנפש עדיין מדובר על משהו שאף אחד מאיתנו לא שמח להיות חלק ממנו. אמנם, בלא מעט מן המקרים לאחר החלפת פרטים, מתבצעים התיקונים הנדרשים לרכב והסיפור נגמר. אולם ישנם מקרים בהם תאונת הדרכים נגרמה כתוצאה מעבירת תנועה אותה ביצע אחד הנהגים, ומקרים בהם ישנם פצועים או אפילו הרוגים כתוצאה מתאונה שנגרמה באשמת אחד מן הנהגים – אז האירוע רחוק מלהסתיים, ונגד הנהג צפוי להיות מוגש כתב אישום והזמנה לבית המשפט.

 

מה המשמעות של כתבי אישום במקרים של תאונות דרכים?

תאונות דרכים אשר נגרמות כתוצאה מעבירות תנועה או שגרמו לפגיעה בנפש הן עבירות פליליות לכל דבר, כך שהנהג האשם עלול להיות חשוף לעונשים כמו קנס כספי, פסילת הרישיון, עבודות שירות ואפילו מאסר בפועל – תלוי כמובן בחומרת העבירה. במקרים כאלה חשוב מאוד שלא תעמדו לבד אל מול מערכת המשפט. הפעולה החכמה ביותר שאתם יכולים לעשות בשביל להקל מעליכם את העונש ואף לגרום ביטול כתב אישום, הוא לשכור את שירותיו של עו"ד אשר מתמחה בנושא של עבירות תנועה וביטול כתבי אישום שנגרמו כתוצאה מהן, והוא יוכל לסייע לכם בבית המשפט בכדי לדאוג שכתב האישום יבוטל, או לפחות להקל מעליכם את חומרת העונש.

 

איך לבחור עו"ד תעבורה במקרה של תאונת דרכים?

הלחץ כאשר מגיע אלינו מסמך כמו כתב אישום הוא מובן. אנשים נורמטיביים לרוב אינן רגילים לבלות את זמנם בבית המשפט, ואין להם את הידע כיצד להתמודד מול המצב החדש. כדאי מאוד שלא לבחור עו"ד תעבורה באקראי אלא לחפש משרד עו"ד מקצועי כמו עו"ד בן שחר יריב ממשרד בן שחר מלכה משרד עורכי דין אשר מקצועיים בתחום התעבורה, ויוכלו לסייע לכם להגיע למצב של ביטול כתב אישום או הפחתה בעונש. עורך הדין של המשרד מתמחה במגוון דיני תעבורה ובין היתר טיפלו בהצלחה מרובה בתיקים רבים של כתבי אישום – הרוגים, כתבי אישום כתוצאה מעבירות תנועה שגרמו לתאונה, ועוד מקרים רבים הקשורים לעולם התעבורה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
שתפ במייל
שיתוף ב print
להדפסה
עוד מאמרים בנושא:

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

Call Now Button דילוג לתוכן