עורך דין נזיקין מומלץ

כל החדשות והעדכונים

חברת עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן-שחר, מלכה ושות' 
אנו עושים את המיטב לעדכן אתכם במידע המשפטי הטוב ביותר.

משפט

עורך דין נזיקין מומלץ

התחום המשפטי העוסק בדיני נזיקין מוגדר כתחום שעיקרו תביעות לגבי נזקים בגוף או ברכוש שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעשה של הגורם האחראי לפגיעה.

השאלה הראשונה שנשאל היא האם ניתן להוכיח את אחריותו של גורם מסוים לפגיעה. במידה וכן נשאל מה מידת הנזק, היקפו והשפעתו על חיי הנפגע. בתביעות נזיקין נדרש להוכיח משפטית את שני הפרמטרים הנ"ל כמו כן יש להיעזר בעורך דין נזיקין מומלץ.

טיפים למקרה של נזק גופני:

-אם התרחשה לכם תאונה כלשהי חלילה בה נגרם לכם נזק גופני או יש לכם חשש שאולי נגרם כזה, מומלץ לגשת בסמוך לאירוע לבית חולים כדי להיבדק ולגלות פגיעות כתוצאה מהתאונה בזמן אמת. חשוב לציין בפני הצוות הרפואי את נסיבות התאונה, תוך פירוט שלהן. ולוודא שהדברים נרשמים בתיעוד הרפואי.

-לאחר הטיפול הרפואי הראשוני בבית החולים, עם השחרור יש לטפל בכל הבעיות הרפואיות שנגרמו בעקבות התאונה. הזנחת טיפול בבעיה כלשהי, תביא לכך לכך שיהיה חוסר בתיעוד רפואי לגביה ועל כן על אף שאתם סובלים ממנה כתוצאה מהתאונה היא לא תוכר היות ואינה קיימת בתיעוד הרפואי!

-בהמשך להמלצת הטיפול בבעיות רפואיות שנוצרו כתוצאה מהתאונה- חשוב לטפל בהן היטב, באופן הולם, היות ואם החומר הראייתי יצביע על כך שהניזוק לא עשה כל שלאל ידו כדי להפחית את הנזק הנגרם ולתקנו, הדבר עלול להתבטא בפסיקת פיצויים מופחתת על ידי בית המשפט.

-חשוב לשמור את כל התיעוד הרפואי בצורה מסודרת ומתוארכת, ובנוסף כדאי לבקש מהגורמים הרפואיים המטפלים בכם צילום של התיק הרפואי שלכם בכדי להשתמש בחומר במידת הצורך לעניין התביעה.

-חשוב לדעת כי ניתן לתבוע החזר הוצאות רפואיות מכל ביטוח זה או אחר שלכם ואין הדבר בא על חשבון תביעת הנזיקין

-מומלץ לפנות לעורך דין נזיקין מומלץ שיסייע לכם באספקט המקצועי של מיצוי זכויותיכם לפיצוי בגין הנזקים באופן האופטימלי ביותר.

טיפים במקרה של נזק לרכוש:

-גם אירוע הגורם לנזק לרכוש יש להקפיד על תיעוד מקסימלי בסמוך לזמן ההתרחשות.

-כאשר מדובר בתאונה שגרמה נזק לרכב יש לקחת מהנהג הפוגע את פרטיו וכן את פרטי כל המעורבים האחרים בתאונה ככל וקיימים (זה יכול לעזור בקבלת פיצויים לאחר תאונת דרכים). הפרטים צריכים לכלול פרטים אישיים, פרטי רכב ופרטי ביטוח. אם אתם מעורבים בתאונה אל תחתמו על כל מסמך במעמד התאונה.

-דאגו שיהיה לכם את כל המסמכים הרלוונטיים כגון: צילומים, עדים מהאירוע שלקחתם פרטים מהם, דו"ח של האירוע מטעם רשות הצלה כלשהי כגון דוח מכבי אש או משטרה, חוות דעת מקצועיות להערכת הנזק כגון של שמאי הצעות מחיר לתיקון מאנשי מקצוע כל זאת כדי שיהיו תיעודים מהזמן הסמוך לאירוע ולא בדיעבד.

פנייה לעורך דין נזיקין מומלץ בסמוך לאירוע שבו נגרם נזק חשוב לאין ערוך וזאת כדי לקבל הכוונה מקצועית למימוש מלוא זכויותיכם ואולי אף תקבלו דמי תאונה.

עורך דין נזיקין מומלץ

מוזמנים ליצור עימנו קשר ואנו נסייע לכם בכל מה שצריך על מנת שתקבלו את הזכויות המגיעות לכם!

Facebook
LinkedIn
Twitter
שתפ במייל
להדפסה
עוד מאמרים בנושא:

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

Call Now Button דילוג לתוכן