פיצויים לאחר תאונת דרכים

כל החדשות והעדכונים

חברת עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן-שחר, מלכה ושות' 
אנו עושים את המיטב לעדכן אתכם במידע המשפטי הטוב ביותר.

תאונת דרכים

אם נפגעת בתאונת דרכים, בין אם באשמת ובין אם באשמת הצד שכנגד, ייתכן שאתה זכאי להגיש תביעה לקבלת פיצוי כגון דמי תאונה, רצוי להיעזר בעורך דין נזיקין מומלץ שילווה אותך בתהליך. לא משנה אם נהגת ברכב, סבלת מתופעת "צליפת שוט" (תזוזה מהירה של הראש קדימה ואחורה שיכולה לגרום לנזק לצוואר, לראש ולגב) כנוסע, או שאתה הולך רגל שנפגע בהתנגשות, יכול להיות שהינך זכאי לקבל פיצוי לא רק עבור הנזק הפיזי שנגרם לך אלא גם עבור הנזק הנפשי, הוצאות רפואיות, אובדן הכנסה, אובדן הכנסה פוטנציאלית עתידית והוצאות קשורות אחרות שקשורים ישירות לתאונת הדרכים.

מה עלי לעשות לאחר תאונת דרכים?

ביצוע הפעולות הבאות לאחר תאונת הדרכים תעזור לכם ליצור תיק חזק יותר, כך שתוכלו לקבל את הפיצוי המקסימלי בגין תביעת הפגיעה האישית שלכם:

גם אם הנזק לרכב נראה קל והפציעות נראות כאילו הן קלות מאוד ואינן דורשות טיפול רפואי מידי, יש לפנות למשטרה לקבלת אישור משטרה על תאונה .

במועד מאוחר יותר, כאשר הדבר אפשרי, יש לבקש עותק מהדו"ח הרשמי של המשטרה ולשמור אותו. דוח זה יכיל פרטים חשובים שיעזרו לכם בעת הגשת תביעת הפיצויים. במקרים ברורים, כאשר ברור מהממצאים בשטח מה קרה, הדיווח עשוי לכלול גם את חוות דעתו של השוטר מי אחראי לתאונה.

כיצד אוכל לתבוע פיצויים לאחר תאונת דרכים?

בתחילה, תהליך התביעות בתאונות דרכים יכול להיראות מרתיע. עם זאת, יש לנו ניסיון רב בתחום זה של תביעות פיצויים לאחר תאונת דרכים ואנו יכולים להעביר אותך את השלבים הראשוניים בקלות. ביצענו תהליך זה פעמים רבות בעבר, ואנו שמחים לספק לך מניסיוננו העשיר של עורכי הדין שלנו כדי לטפל בתיק שלך בצורה מקצועית. אם נגיע למסקנה שיש לך קייס טוב לפיצויים לאחר תאונת דרכים נוכל להגיע לפיצוי תשלום לאחר ניצחון שיכול לעזור לכם להתמודד עם החשבונות בזמן הקשה של השיקום.

ראשית, אנו נקיים בדיקה רפואית בחינם באזור מקומך כדי להעריך את חומרת הפציעות שלך ואת זמן ההחלמה המשוער. במקרים רבים אנו יכולים להשיג תשלומי פיצויים חלקיים מוקדמים לכיסוי עלויות מיידיות כמו פיזיותרפיה במידת הצורך – אותם ניתן גם לתאם באזורכם. תהליך איסוף הראיות יכלול תיאור מלא של תאונת הדרכים, מתי היא קרתה, איפה היא קרתה ולמה היא קרתה. אנו נעזור לך גם באיסוף תצלומים והצהרות עדים במידת הצורך, אשר יחד עם התיקים הרפואיים שלך יהוו את עמוד השדרה המרכזי של הראיות כאשר אנו מבקשים להוכיח רשלנות.

הרוב המכריע של תביעות פיצויים לאחר תאונת דרכים יוסדרו מחוץ לבית המשפט כאשר ישנן ראיות חזקות המוכיחות רשלנות ואחריות. אם הנאשם מבקש הסדר מחוץ לבית המשפט נדון עם נציגיהם בהסדר פיצויים הולם. מקום בו מעוררים מחלוקת על רשלנות, או אולי קיימת רשלנות משותפת עם גורמים אחרים, עניינך יעבור בפני בתי המשפט. יש לנו ניסיון רב בתיקים בבית משפט, שבהם אתה עשוי להיקרא לתת ראיות ולהיות סמוך ובטוח שנהיה שם כדי לתמוך בך בכל צעד ושעל.

מוזמנים לקרוא עוד על פיצויים לנפגעי תאונות דרכים >>

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
שתפ במייל
שיתוף ב print
להדפסה
עוד מאמרים בנושא:
Call Now Button

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

דילוג לתוכן