מידע משפטי

מאמרים ופסקי דין

חדשות ועדכונים

חברת עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן שחר ושמעון, מביאים בחלק זה באתר חדשות ועדכונים בתחומי עיסוקם.

בעמוד זה נפרסם מאמרים, פרסומים אקטואליים, פסיקות עדכניות ומאמרים עתירי ידע בתחומי המשפט השונים. המידע המשפטי נכתב מתוך היכרות עמוקה עם העולם המשפטי בתחומי העיסוק של המשרד. חשוב לציין, התוכן באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי של עורך דין!

חשוב לכם לעדכן אותנו? יש נושא שתרצו שנכתוב עליו? פנו אלינו.

מאמרים - מידע משפטי
עורך דין לענייני תעבורה - יריב בן שחר

עורך דין לענייני תעבורה בבאר שבע

עורך דין לענייני תעבורה בבאר שבע בן שחר יריב עוסק בתחום כ 30 שנים, לפניכם כמה טיפים שיכולים במקרים מסוימים טרם הגעה לחקירה או לדיון בבית המשפט שיכולים להפוך את היוצרות לטובתכם.

להמשך קריאה >
לשון הרע- הוצאת דיבה

תחום לשון הרע והוצאת דיבה

חוק איסור לשון הרע, עוסק בהגנה על כבודו ושמו הטוב של אדם באמצעות הטלת איסור על פרסום ביטויים, העלולים להשפילו ולבזותו. לשון הרע הינה עוולה אזרחית וגם עבירה פלילית ולמעשה בשני המצבים ניתן לקבל פיצוי ללא הוכחת נזק.

להמשך קריאה >

הסדרת מעמד

הסדרת מעמד בישראל בני זוג זרים של אזרחים ישראלים, אם הינך מנהל/ חיים זוגיים עם מי שאינו אזרח ישראל וברצונכם להסדיר את מעמדו החוקי בישראל ההליך המדורג הינו ההליך הנדרש משרדנו מתמחה בתחום ובעל ניסיון רב ויודע לטפל בכל סוגיה המתעוררת במקצועיות וברגישות.

להמשך קריאה >
תאונת דרכים

תאונת דרכים

תאונת דרכים הינה הגדרה המתייחסת למספר פרמטרים, האחד דן בהיבט נזיקי והשני דן בהיבט תעבורתי, במאמר זה נדון בהיבט התעבורתי.

להמשך קריאה >

נהיגה בשכרות ותחת השפעת אלכוהול

בפקודת התעבורה סעיף 64 ב' הוגדר "משקה משכר" – משקה שריכוז האלכוהול בו גבוה מהריכוז שקבע שר התחבורה בהתייעצות עם שר הבריאות ובאישור ועדת הכלכלה של הכנסת; לענין זה, רישום ריכוז האלכוהול על גבי מכל המשקה יהיה ראיה לכאורה לריכוז האלכוהול המצוי במשקה;

להמשך קריאה >

בוררות וגישור

הבוררות היא ענף משפטי מתפתח, לענף זה יתרונות הרבים ובכלל זה היותם מהירים יעילים גמישים ודיסקרטיים הליכים אלו מתאימים להתפתחות המהירה של העולם המודרני ומאפשרים למתדיינים לברר את המחלוקות ביניהם מחוץ לקוטלי בית המשפט.

להמשך קריאה >

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

דילוג לתוכן