חוק איסור לשון הרע, עוסק בהגנה על כבודו ושמו הטוב של אדם באמצעות הטלת איסור על פרסום ביטויים, העלולים להשפילו ולבזותו. לשון הרע הינה עוולה אזרחית וגם עבירה פלילית ובעצם בשני המצבים ניתן לקבל פיצוי ללא הוכחת נזק.

מגוון תחומי משפט, תחת קורת גג אחת

השותפים המייסדים את החברה הינם ד"ר בוסקילה דוד עו"ד, עו"ד כהן מרגלית, עו"ד בן שחר יריב ועו"ד מלכה שמעון. חברתינו מעניקה שירות משפטי מקצועי ומהימן בקשת התחומים המשפטיים. ייחודיות המשרד נעוצה בידע ובניסיון הרב של עורכי הדין במשרד, אשר כל אחד מהם מומחה בתחומיו, עם רקע משפטי עשיר, אשר מקנה השקפה מקצועית לצד יצירתיות, הנדרשת לא מעט. 

משרדינו חולש על תחומי משפט רבים, ביניהם הסדרת מעמד, נדל"ן ומקרקעין, דיני עבודה, דיני משפחה, תביעות נזיקין ולשון הרע, שלטון מקומי ומוסדות הציבור, תעבורה, אזרחי-מסחרי ובוררות וגישור.

כשלקוחותינו בוחרים לעבוד עם משרדנו, הם בוחרים בשירות משפטי, מקצועי ומהימן זאת ועוד יחד עם יחס אכפתי, אישי וחם.

תחומי העיסוק של משרדנו:

פס
חברתנו מספקת ייעוץ משפטי בכל נושאי ההגירה בפני משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה. הליווי שלנו מתבסס על פרקטיקה וניסיון ארוך שנים, עם הצלחות רבות בתחום הסדרת המעמד.
לצד היבטי התכנון והבניה, חברתנו מעניקה מגוון שירותים משפטיים הנדרשים בתחום הנדל"ן. השירות המשפטי בתחום זה ניתן בראייה רחבה הכוללת את הפן הכלכלי והמשפטי של כל עסקה.
עורך הדין בן שחר יריב, בחברתנו בעל ניסיון בתחום דיני התעבורה, עם ניסיון עשיר כבוחן תאונות דרכים ותובע תעבורה במשטרה והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. אנו עובדים למען לקוחותינו במסירות תוך מציאת פתרונות יצירתיים.
בין אם אתם בצד של המעסיק או בצד של העובד שזכויותיו נפגעו, חברתנו מציעה ללקוחותיה חשיבה מקורית, תוך התחשבות במכלול האינטרסים של הלקוח, ובכך מגיעה לתוצאות הטובות ביותר.
חברתנו מתמחה בדיני משפחה עם ניסיון משמעותי והצלחות רבות במהלך השנים. תוך כדי ההליך, אנו דוגלים ברגישות והקשבה, וכך אנו מגיעים לאחוזי הצלחה גבוהים בתחום.
המשפט האזרחי הוא בין תחומי המשפט הנפוצים ביותר, בעל היקפי תביעות גדולים. חברתנו מלווה את לקוחות המשרד בכל עניין הנוגע לפעילות עסקית ואזרחית שותפת, תוך חשיבה רעננה ומקצועית.
חברתנו שמה דגש על בוררות וגישור, ומהווה את המרכז לבוררות וגישור בדרום. גישור זו דרך טובה ומוצלחת במקרים רבים, ומאפשרת להגיע לפתרון ללא צורך במשפט בתחומים ובסוגיות שונות.
חוק איסור לשון הרע, עוסק בהגנה על כבודו ושמו הטוב של אדם באמצעות הטלת איסור על פרסום ביטויים, העלולים להשפילו ולבזותו. לשון הרע הינה עוולה אזרחית וגם עבירה פלילית ובעצם בשני המצבים ניתן לקבל פיצוי ללא הוכחת נזק.
Call Now Button

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

דילוג לתוכן