הסדרת מעמד בישראל

חברתנו מספקת ייעוץ משפטי בכל נושאי ההגירה בפני משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה. הליווי שלנו מתבסס על פרקטיקה וניסיון ארוך שנים, עם הצלחות רבות בתחום הסדרת המעמד.

הסדרת מעמד

הסדרת מעמד בישראל
חברתנו מספקת ייעוץ משפטי בכל נושאי ההגירה בפני משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה. הליווי שלנו מתבסס על פרקטיקה וניסיון ארוך שנים, עם הצלחות רבות בתחום הסדרת המעמד.

אין תחליף לניסיון ומוניטין בהסדרת מעמד
לעורכי הדין במשרדינו ידע נרחב והצלחה רבה בטיפול במגוון סוגי אשרות כניסה וויזות לזרים מול משרד הפנים והרשויות השונות.
בשנים האחרונות סך הסירובים והגירושים כלפי עובדים זרים מצד הרשויות בישראל גדל, שכן מורגשת אטימות גדולה יותר לנוכח זכויותיהם ומצבם של העובדים הזרים, ויש צורך בעירוב משפטי כדי לעזור ולהסדיר את מעמדם.

השאלה כיצד ניתן להסדיר לתושבים זרים מעמד חוקי במדינת ישראל, טומנת בחובה הליכים ביורוקרטים ומשפטיים לא קלים. תחום זה מצריך ידע רב וניסיון, מכיוון שהאפשרויות הן לא מועטות והפרוצדורות לא פשוטות.

ישנן מספר אפשרויות העומדות בפני אדם אשר איננו תושב או אזרח ישראלי ומעוניין להסדיר את מעמדו בישראל: שהייה בישראל, אשר מורכבת ממספר אשרות שהייה שונות ולרוב מוגבלות בזמן, הסדרת מעמד מכוח חוק השבות, הסדרת מעמד מכוח חוק האזרחות, הסדרת מעמד לעובדים זרים, הסדרת מעמד מכוח נישואין או זוגיות והסדרת מעמד במקרים הומניטריים ושל פליטים.

על מנת למקסם את הסיכויים להסדרת מעמד לזר בישראל, מומלץ מאוד להיעזר בעורכי דין בקיאים בתחום ומכירים את כל הגורמים השונים אשר מרכיבים את מערכת – ההליכים הפרוצדורליים ואת נותני ההחלטות הסופיים.

התהליך אותו אנו עוברים על הלקוח, תחילה מבצעים איתור זכויות המגיעות ללקוח, ניתוח המקרה מציאת פתרונות יצירתיים להתמודדות מול הרשויות.

בשנים האחרונות, השגנו לעשרות מלקוחותינו מעמד בישראל, קבלת אשרות כניסה ושהייה מהרשויות, ואנו נמשיך לפעול במלוא המרץ להשיג את הסדרת המעמד בישראל לכל לקוח אשר יפנה אלינו.

עמידה על זכויות עצורים במתקנים

עו"ד דין מרגלית כהן, בעלת הצלחות רבות בייצוג עצורים במתקני כליאה בהם מוחזקים עובדים זרים ומסתננים, בעלת אחוזי הצלחה גבוהים בעמידה על זכויות עצורים ושחרורם.

תחום עיסוק הסדרת מעמד בישראל כולל:

פס
  • mmeoian פגישה להכנת הבקשה
  • mmeoian הגשת הבקשה במשרד הפנים
  • mmeoian הכנה לראיונות
  • mmeoian ליווי עד הסדרת המעמד
הסדרת-מעמד

המלצת לקוחות

פס

"מרגלית הינה אשה יקרה אמפטית קשובה מקצועית ואנושית.יצא לי לעבוד עמה בעבר ותמיד היתה קשובה לזולת. בהצלחה מעומק ליבי מרגלית היקרה."

ערן.ח

תהליך הסדרת מעמד

פס
1
פגישת ייעוץ והכרת הלקוח
2
הגעה למתקני הכליאה אם יש צורך בכך.
3
בחירת דרך פעולה לטובת הלקוח.
4
משיגים את המקסימום שניתן עבור הלקוח.

לקוחות בוחרים במשרדנו לייצוג בעניין הסדרת מעמד מכיוון ש:

פס
טובת לקוח

טובת הלקוח תמיד מולנו

משפט

צוות משפטנים מהשורה הראשונה

חשיבה יצירתית

נחרצות ודבקות במשימה

תשובות לשאלות בעניין הסדרת מעמד

פס
Call Now Button

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

דילוג לתוכן