גישור בדיני משפחה

חברתנו מתמחה בדיני משפחה עם ניסיון משמעותי והצלחות רבות במהלך השנים. תוך כדי ההליך, אנו דוגלים ברגישות והקשבה, וכך אנו מגיעים לאחוזי הצלחה גבוהים בתחום.

דיני משפחה

חברתנו מתמחה בדיני משפחה עם ניסיון משמעותי והצלחות רבות במהלך השנים. תוך כדי ההליך, אנו דוגלים ברגישות והקשבה, וכך אנו מגיעים לאחוזי הצלחה גבוהים בתחום.

נגיעה בתחומי החיים

עו"ד דין מרגלית כהן בעלת ניסיון בתחום דיני המשפחה וגישור משפחה, תחום דיני המשפחה נוגע בתחומים רבים בחיינו, החל מהתחום הכלכלי ועד התחום הנפשי-רגשי, והוא שונה מתחומי משפט אחרים משום שנוגע לא מעט בנושאים רגישים המתארים מערכות יחסים אישיות.
כמו בכל תחום אחר, גם בתחום דיני המשפחה חשוב מאוד להכיר את החוק על בוריו, אך במקרה של תחום משפטי זה, מדובר במעמד אישי של אדם, ויש חשיבות עליונה להבנה מעמיקה מאוד במעמד ובחוק.

איכות החיים של אדם ומשפחה נקבעת על פי הסכמים חשובים, ביניהם הסכמי ממון, גירושים, צוואות, ירושות ועוד. עם זאת, ישנם תחומים בדיני המשפחה בהם יש להבטיח שכל הצדדים יקבלו הגנה טובה וראויה, והדבר יכול לכלול סכסוכים בין הצדדים, ועל כן ישנה חשיבות גדולה מאוד לרגישות עורך הדין המייצג במקרה.

חברתנו שמה לה לדגש להתייצב לצד לקוחותינו, להיות להם לעזר, עם נגישות וזמינות גבוהים, תוך רגישות גבוהה למצב. מאפיינים אלה, הם הגורמים לנו לאחוזי הצלחה גבוהים ואהדה רבה מלקוחותינו גם ביום שלאחר הכרעת המשפט.

תחום עיסוק גישור בדיני משפחה כולל:

פס
  • mmeoian ייצוג בהליך גירושים
  • mmeoian גישור בהליך גירושים
  • mmeoian הכנת הסכמי גירושים
  • mmeoian הכנת צוואות וייפוי כוח מתמשך

המלצת לקוחות

פס

תהליך דיני משפחה

פס
1
פגישת ייעוץ והכרת הלקוח.
2
איסוף מידע, ובחירת הליך נכון ומתאים.
3
התחלת תהליך מדורג, מול הצד השני.
4
השגת תוצאה המטיבה עם הלקוח.

לקוחות בוחרים במשרדנו לייצוג בעניין דיני משפחה מכיוון ש:

פס
טובת לקוח

ניסיון משפטי

משפט

הסמכה בניהול גישור ובוררות.

חשיבה יצירתית

טובת הלקוח לפני הכל.

תשובות לשאלות בעניין דיני משפחה

פס
Call Now Button

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

דילוג לתוכן