ערעור על דוח מצלמת מהירות

כל החדשות והעדכונים

חברת עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן-שחר, מלכה ושות' 
אנו עושים את המיטב לעדכן אתכם במידע המשפטי הטוב ביותר.

ערעור על דוח מצלמת מהירות

מה צריך לדעת על ערעור על דוח מצלמת מהירות?

להיתפס בכביש על מהירות מופרזת זה ללא ספק דבר מרגיז במיוחד. הרגע הזה שדווקא אתה מבין כל כך הרבה עברייני כביש נתפס על מהירות במצלמת אכיפה מסוג א3 ולתת חשבון על המהירות שנסעת הוא ללא ספק רגע מרגיז שאף אחד מאתנו לא אוהב. על פי השיטה החדשה של משטרת ישראל, מלבד הקנס הכספי על עבירת מהירות תנועה, הנהג מקבל נקודות אשר נרשמות לחובתו אשר יכולים להביא לשלילת הרישיון לתקופה ואף לחייב אותו בקורס נהיגה מונעת. אם יש דבר מרגיז עוד יותר מאשר להיעצר על מהירות מופרזת, זה לקבל הביתה דו"ח מהירות ממצלמת מהירות אשר מוכיחה כי נסעת במהירות מופרזת לפני תקופה.

מה ניתן לעשות בשביל לא לקבל נקודות?

כאשר הנהג מקבל את הדו"ח לידיו, יש לו כמה אפשרויות. האחת היא פשוט לשלם, אמנם, ברגע שמשלמים את הדו"ח הדבר מהווה הודאה בעבירה, כך שבעצם הוא משית על עצמו באופן אוטומטי גם את נקודות התעבורה. האופציה השנייה היא  לבקש להישפט על הדו"ח בתוך 90 יום, במקרים רבים הדו"ח אותו הפיקה המצלמה, יכול להתגלות כאינו תקין מסיבה כזאת או אחרת, ובכך לפסול מכל וכל את תוקפה של העבירה. ולכן, פנייה לבית המשפט יכולה להיות יעילה עבור מחיקת נקודות תעבורה, וביטול העונש הכספי.

כיצד אדע מה לומר במשפט?

הפנייה לבית המשפט עבור ביטול של דו"ח מהירות שניתן באמצעות מצלמות מהירות, צריכה להיות בעזרתו של עורך דין תעבורה בבאר שבע אשר יעיין עבורכם בפרטי המקרה עד שימצא את הטענה שתוכל לפטור אתכם מהדו"ח ומעונש הנקודות והכסף הכרוך בו. משרדו של עו"ד בן שחר יריב יוכל לעזור לכם להגיש ערעור על דוח מצלמת מהירות. עו"ד יריב בן שחר מתמחה בקשת רחבה של נושאים משפטיים תוך הקפדה על ליווי אישי, מקצועי וזמין, ויכול לתת לכם את המענה הטוב ביותר עבור ביטול של דו"ח מהירות, תוך שהוא מלווה אתכם במהלך המשפט, ועוזר לכם לשכנע את השופט לזכות את הדו"ח.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
שתפ במייל
שיתוף ב print
להדפסה
עוד מאמרים בנושא:

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

Call Now Button דילוג לתוכן