עבירת מהירות ראשונה

כל החדשות והעדכונים

חברת עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן-שחר, מלכה ושות' 
אנו עושים את המיטב לעדכן אתכם במידע המשפטי הטוב ביותר.

נקודות של משרד רישוי

אחת מעבירות התנועה הנפוצות אך גם המסוכנות ביותר לצערנו היא עבירת המהירות. נהגים רבים עוברים על עבירת מהירות ולא כולם נתפסים. במידה ונתפסתם על עבירת מהירות ראשונה ועצר אתכם שוטר, סביר להניח שהוא יזקוף לחובתכם נקודות תעבורה וקנס כבד. כגודל המהירות שלכם מעל המהירות המותרת בהתאם למידת החומרה גם גודל הקנס וכמות הנקודות שתצברו. לעתים בשל עבירת מהירות נמוכה יהיה קנס כספי בלבד ללא נק'. דעו כי במקרים חמורים שוטר בדרגת קצין יכול לשלול מכם את הרישיון במקום ל-30 יום, ולזמן אתכם לדין בגין חומרת העבירה שביצעתם. חשוב מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה שילווה אתכם בתהליך החל מרגע קבלת הדו"ח.

ענישה על עבירות מהירות:

חשוב להבין כי מדובר באחת העבירות החמורות ביותר וגם המשפיעות ביותר על תאונות דרכים בישראל. משום כך המשטרה עורכת אכיפה מוגברת בנושא ותודרכה להעניש ביד קשה את העוברים על החוק. דוחות מהירות של עד 20 קמ"ש מעל המותר תגרור קנס של 250 שח. 21 עד 30 קמ"ש מעל המותר תגרור כבר קנס של 750 ₪ ו-8 נקודות תעבורה. מעל זה הקנס יהיה כפול והנהג ייקנס גם ב10 נק' תעבורה. מעל 41 קמ"ש הנהג יזומן לדין באופן מידי וסביר להניח שאם נעצר על ידי שוטר, קצין הוא ישלול את הרישיון של הנהג ל30 יום במקום.

כיצד עורך דין לתעבורה בבאר שבע יוכל לסייע לכם במידה ויש לכם עבירת מהירות ראשונה?

עו"ד בן שחר יריב משרד עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן שחר, מלכה ושות' הינו משרד המתמחה בתחום דיני התעבורה ותחומים נוספים שחלקם נושקים לתחום דיני התעבורה גם כן. המשרד יקצה עורך דין תעבורה מנוסה ומקצועי למקרה שלכם ויסייע לכם למזער את הנזקים ואולי אפילו להקל על הענישה, לבטל את הנקודות שנצברו כתוצאה מחוסר ראיות או תקלות מכניות שונות שלא ניתן להוכיח אותן ועוד. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
שתפ במייל
שיתוף ב print
להדפסה
עוד מאמרים בנושא:
Call Now Button

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

דילוג לתוכן