נקודות של משרד רישוי

כל החדשות והעדכונים

חברת עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן-שחר, מלכה ושות' 
אנו עושים את המיטב לעדכן אתכם במידע המשפטי הטוב ביותר.

נקודות של משרד רישוי

להחזיק רישיון זה דבר נפלא והוא מאפשר לנו להגיע עם הרכב שלנו באופן עצמאי לעבודה, לצאת לסידורים, טיולים ועוד. העצמאות חשובה לכל אדם אולם היא נושאת גם אחראיות רבה. כאמור כל בעל רישיון בישראל עשוי למצוא את עצמו במצב שבו הוא סופג קנס, נקודות או מועמד לדין בשל עבירת תנועה שביצע. חוקי התעבורה בישראל מסועפים מאוד ולכן חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה שיעזור לכם להתמודד עם נקודות של משרד רישוי, לפני חקירה במשטרה, במהלך משפט והעמדה לדין ועוד. 

מהן נקודות התעבורה של משרד הרישוי?

נקודות של משרד רישוי אלו נקודות חובה הניתנות לנהגים לאחר שעברו עבירות תנועה שונות. כאמור בשל החוקים הרבים יש גם אפשרויות שונות ורבות לעבירות תנועה. משרד הרישוי מחלק את העבירות לדרגות חומרה שונות, כאשר החמורות יותר אינן מסתיימות בקנס כספי אלא גם בצבירת נקודות. בין 2 ל-10 נק' בעבור עבירה שכזו בהתאמה לחומרה שלה. כאשר תצברו כמות מסוימת של נקודות ייתכן ותצטרכו לעבור קורס ייעודי של משרד הרישוי, לעתים גם מעבר נוסף של מבחן התיאוריה ובצבירה מסוימת גם יישלל מכם הרישיון שלכם. מחיקת נקודות תעבורה או הפחתת שלהן תיעשה על ידי הגשת ערעור באמצעות עו"ד תעבורה מנוסה מטעמכם. 

כיצד עובדת שיטת הניקוד?

נקודות של משרד רישוי נועדו על מנת להרתיע נהגים מביצוע עבירות שונות, סיוע בהגנה ובטיחות של משתמשים אחרים בדרך ונהגים אחרים וכן ככלי לביצוע מעקב אחר עבירות תנועה והתנהגות בכביש של הנהגים. עבירה המזכה את הנהג בנקודות תנוע בין 2 ל-10 נקודות, זאת ללא קשר לקנס כספי ו/או העמדה לדין בגין עבירה חמורה. 

צבירה של עד 22 נק' יהיו תקפות למשך שנתיים עד שיתאפסו. במידה והנהג צבר 22 נק' ומעלה הנתונים ישמרו ל4 שנים במקום שנתיים. כשיגיע הנהג ל36 נק' רישיונו ייפסל ל3 חודשים ובמידה ויצטברו לחובתו 36 נק' נוספות בתוך 6 שנים רישיונו ייפסל ל9 חודשים והוא יצטרך לבצע בדיקה רפואית ומבחן תיאוריה חדש.

לעבוד עם משרד עורכי הדין הטוב ביותר בבאר שבע והסביבה:

עו"ד בן שחר יריב ממשרד עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן-שחר, מלכה ושות' יספק לכם שירותי עורך דין לתעבורה בבאר שבע והסביבה ויוכל לסייע לכם למזער את הנזקים שנגרמו לכם ואולי אפילו להחזיר את רישיונכם באופן מידי. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
שתפ במייל
שיתוף ב print
להדפסה
עוד מאמרים בנושא:
Call Now Button

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

דילוג לתוכן