נהיגה בפסילה פעם ראשונה

כל החדשות והעדכונים

חברת עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן-שחר, מלכה ושות' 
אנו עושים את המיטב לעדכן אתכם במידע המשפטי הטוב ביותר.

משפט

דיני תעבורה הוא תחום מורכב ומסועף ובו עבירות תנועה מסוגים שונים וענישה בדרגות קושי שונות. נהיגה בפסילה פעם ראשונה או בכלל היא עבירה חמורה מאוד שבה הנהג נוהג ברכבו בזמן שרישיונו פסול, לרוב בשל עבירות תנועה חמורות או צבירת נקודות תעבורה רבות, ולכן עצם העובדה שהוא נוהג כשהרישיון שלו אינו בתוקף הוא מסתכן מאוד בכך שאם ייעצר הוא עשוי לקבל עונש חמור מאוד. עורך דין תעבורה מנוסה שיעמוד לצידכם לא רק ידריך אתכם כיצד להתנהל אלא ילווה אתכם בכל ההליך המשפטי ואולי אף יעזור לכם להפריך את ההוכחות של המשטרה שבגינן הייתה בכלל עילה להעמדה לדין.

ההליך במקרה של נהיגה בפסילה:

כאמור אחת העבירות הקשות בתחום דיני התעבורה הוא נהיגה בזמן פסילה. כאשר מדובר על נהיגה בפסילה פעם ראשונה ייתכן ובית המשפט יסכים להקל בסיטואציות מסוימות ובדרך כלל רק במקרים נדירים, לדוגמה במקרה בו ניתן להוכיח שהנהג אינו היה מודע לכך שרישיונו נפסל בזמן שנתפס. התביעה תצטרך להוכיח שהוא כן היה מודע לפסילה ואילו עורך דין תעבורה בבאר שבע שייצג אתכם יצטרך להוכיח אחרת.

מהו העונש בגין נהיגה בפסילה?

בית המשפט ירצה להעניש בחומרה בעבירות מסוג זה ובמיוחד אם יש ראיות מוצקות לתביעה. חשוב לבחון את הראיות לעומק, טרם ההליך המשפטי בבית המשפט שכן אם זה יגיע לבית המשפט והנהג ימצא מורשע בביצוע נהיגה בפסילה פעם ראשונה ובכלל בית המשפט יכול להחליט על פסילה ממושכת וארוכה יותר, קנס כספי כבד, פסילה נוספת על תנאי ובמקרים מסוימים אפילו מאסר בפועל.

מה עושים?

במידה ונתפסתם בנהיגה בפסילה פעם ראשונה או נהיגה בפסילה בכלל, פנו מיד אל עו"ד בן שחר יריב המתמחה בתחום דיני התעבורה. עו"ד מטעם המשרד ילווה אתכם בתהליך, ידריך אתכם כיצד להתנהל מול השוטרים ו/או לפני ובמהלך הדיון בבית המשפט ואף ייצג אתכם במהלך ההליך. המטרה של עורך הדין תהיה להפריך את האשמות והוכחות הצד התובע ולנסות להקל על הנסיבות וכתוצאה מכך גם על הענישה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
שתפ במייל
שיתוף ב print
להדפסה
עוד מאמרים בנושא:
Call Now Button

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

דילוג לתוכן