הסכם גירושין בהסכמה

כל החדשות והעדכונים

חברת עורכי הדין בוסקילה, כהן, בן-שחר, מלכה ושות' 
אנו עושים את המיטב לעדכן אתכם במידע המשפטי הטוב ביותר.

מאמרים - מידע משפטי

לעיתים אנו מרגישים שעידן הזוגיות שלנו תם, ואין מנוס מלפרק את החבילה ולפתוח דף חדש בחיים. החלטה זו שהגענו אליה לאחר חודשים של התלבטויות קשות אינה קלה מאף בחינה: גירושין הם משבר המשליך על תחומים רבים בחיים: על מצב המשפחתי, על המצב הכלכלי ועל הילדים המשותפים.

תקופת גירושין היא תקופה מאתגרת בפני עצמה, המצריכה מבני הזוג משאבים נפשיים רבים. דיונים מתישים ומלחמות בבתי משפט לא יועילו לשלוות הנפש של בני הזוג, שגם כך מאותגרת בתקופה מטלטלת זו. בנוסף דיונים בבתי משפט אורכים זמן ארוך, מושכים את התהליך וייצוג משפטי כזה יסתכם בעלות גבוהה הרבה יותר לבני הזוג. בנוסף, כאשר קיימים ילדים משותפים בתמונה החווים את העוינות והמלחמות בין הוריהם, הדבר מקשה עליהם, כאשר גם כך הם אינם עוברים תקופה קלה עם פרידת הוריהם.

מסיבות אלה זוגות רבים מעדיפים לסיים את הזוגיות ביניהם בכבוד, בעלות מינימלית של ייצוג משפטי, וכאשר קיימים ילדים משותפים- להצליח לשמור על מערכת יחסים מכבדת ובריאה כהורים לילדים משותפים.

האם קיימת דרך לכך? התשובה היא כן. הסכם גירושין בהסכמה הוא הדרך המומלצת לסיים את הנישואין בכבוד, ללא מלחמות, בהסכמות משותפות המכבדות את כל הצדדים.

איך עורכים הסכם גירושין בהסכמה

הסכם גירושין על ידי מגשר

ניתן לפנות למגשר מקצועי, שיישב עם בני הזוג למספר פגישות. במהלך הפגישות כל אחד מהצדדים מציג את רצונותיו וצרכיו, והמגשר בונה יחד איתם הסכם גירושין בהסכמה ומותאם אישית, הסכם שמתחשב בשני הצדדים וקיימים בו סעיפים ברורים המביאים לידי ביטוי את העמק השווה בין האינטרסים של שני הצדדים.

הסכם גירושין על ידי עורך דין

ניתן לגבש הסכם גירושין בהסכמה גם ללא הליך גישור, הדבר נעשה על ידי עו"ד של הצדדים, שמנסחים את ההסכם, ומנהלים, כבאי כח של הצדדים, משא ומתן ביניהם, עד להגעה לעמק השווה וגיבוש הסכם המקובל על שני הצדדים.

מוזמנים ליצור קשר עם המשרד שלנו: 08-6110333

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
שתפ במייל
שיתוף ב print
להדפסה
עוד מאמרים בנושא:
Call Now Button

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

דילוג לתוכן